Regulamin

Regulamin salonu "Tosia"

 1. Proszę o wcześniejsze telefoniczne (500-394-648) lub osobiste (Zabrze ul.Kalinowa 9) uzgodnienie terminu wizyty. Proszę również o punktualne przyprowadzanie zwierzaków. Każdemu pieskowi poświęcam określony czas i spóźnienie spowoduje, iż kolejny klient, który przyjdzie punktualnie będzie musiał czekać na swoją kolej.
 2. W przypadku braku możliwości przybycia na wizytę bardzo proszę o informację telefoniczną lub SMS (na pewno znajdę dla Państwa nowy, dogodny termin) a w to miejsce będzie mógł wejść inny piesek.
 3. Jeżeli jest to pierwsza wizyta Państwa psa u fryzjera, bardzo proszę o poinformowanie mnie o tym fakcie podczas umawiania się na wizytę w celu rezerwacji większej ilości czasu dla Państwa Pupila. 
 4. W Manufakturze Psich Fryzur „Tosia” stosujemy tylko profesjonalne kosmetyki posiadające odpowiednie atesty. 
 5. Stanowisko pracy groomera oraz narzędzia są każdorazowo poddawane dezynfekcji i sterylizacji. 
 6. Oświadczam, że w Manufakturze Psich Fryzur „Tosia” psy są strzyżone bez podawania jakichkolwiek środków uspokajających oraz usypiających. 
 7. Jeżeli pies podczas pobytu w Manufakturze Psich Fryzur „Tosia” oraz pielęgnacji będzie zachowywał się agresywnie lub podejmował próby gryzienia, zastrzegam sobie prawo użycia kagańca lub odmowy wykonania usługi w przypadku psów bardzo agresywnych. 
 8. Każdy pies powinien posiadać książeczkę zdrowia i mieć aktualne zaświadczenie o szczepieniu przeciw wściekliźnie. 
 9. Właściciele psów zobowiązani są do informowania przy umawianiu wizyty o wszelkich dolegliwościach i chorobach pupila, a pozostawiając psa w Manufakturze Psich Fryzur „Tosia”, jednocześnie potwierdza, że jego pies jest zdrowy i w pełni zaszczepiony. 
 10. Wykonujący usługę nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa, którego właściciel zataił istnienie choroby np. zaziębienia, padaczki, niezrównoważenia psychicznego, chorób serca, alergii itp. 
 11. Psy stare, chore, bojaźliwe oraz niezrównoważone psychicznie strzyżone są wyłącznie na żądanie właściciela i na jego odpowiedzialność. Dotyczy to również strzyżenie na krótko w okresie mrozów. 
 12.  Psy przychodzące z insektami np.: pchłami nie będą przyjmowane, jeśli właściciel wcześniej o tym nie poinformował. 
 13.  Ewentualne zwalczanie insektów jest obowiązkowe i wykonywane bez wcześniejszego uzgodnienia z właścicielem na jego koszt. 
 14. Psy są fotografowane przed i po pielęgnacji do celów dokumentacyjnych. Zdjęcia mogą być też wykorzystane do celów reklamowych i promocyjnych, na portalach społecznościowych, stronach internetowych, ulotkach itp. 
 15. Pieski zostają wydane wyłącznie osobom, które je dostarczyły do salonu lub osobom przez nie wskazanym. 
 16. Prosimy nie karmić zwierzaków bezpośrednio przed wizytą. 
 17. Przed wizytą zabierzcie Państwo psa na spacer tak, aby załatwił swoje potrzeby. 
 18.  Zastrzegam sobie prawo do kąpieli psiaka (mimo kąpieli dzień przed wizytą), jeśli uważam, że jest brudny lub ma na sobie piach. 
 19. Ostateczny koszt usługi ustalany jest indywidualnie w zależności od stanu sierści, wielkości psa, jego zachowania oraz życzeń Klienta. 
 20. Ceny mogą ulec zmianie w przypadku wyjątkowo zaniedbanej lub skołtunionej sierści, o czym Właściciel psa zostanie poinformowany przed rozpoczęciem zabiegu. 
 21. Ewentualne zwalczanie insektów jest obowiązkowe i wykonywane na koszt Klienta. 
 22. Ponieważ w salonie Manufaktura Psich Fryzur „Tosia” nie podaję żadnych środków uspakajających czy usypiających, zastrzegam sobie prawo odmowy wykonania usługi w przypadku psów agresywnych. 
 23. Psi fryzjer rządzi się takimi samym prawami jak fryzjer, do którego chodzicie Państwo i Wy – proszę o punktualne przychodzenie na wizyty, a w przypadku rezygnacji informację z możliwie jak największym wyprzedzeniem. W przypadku spóźnienia zastrzegam prawo do odmówienia wizyty, bo dla każdego Klienta potrzebuję odpowiedni czas. 
 24. Cennik usług dostępnych w salonach jest jedynie orientacyjny – koszt wizyty wyceniam indywidualnie, po dokładnym obejrzeniu psa. 
 25. Korzystając z usług salonu, wyrażają Państwo zgodę na używanie wizerunku pupila w celach reklamowych salonu. Rezerwując wizytę, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o promocjach, terminach wizyt oraz nadchodzących wydarzeniach (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.Ust. Nr 133). 
 26. Korzystanie z usług salonu oznacza akceptację powyższego regulaminu.

Adres

41-806 Zabrze
(Zaborze)
ul. Kalinowa 9

Kontakt

Email: manufaktura@salontosia.pl                            
Telefon: +48 500 394 648

Linki do nas

Projekt i wykonanie ZONEI.PL | © Copyright 2019 Manufaktura Psich Fryzów „Tosia”  - Wszelkie prawa zastrzeżone